Serdecznie zapraszamy osoby studiujące małe filologie do wzięcia udziału w konferencji organizowanej przez Wydział Anglistyki Young Linguists' Meeting in Poznań 2023.

Dla studentów studiujących mniejsze kierunki filologiczne (tzw. małe filologie) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza została zorganizowana w ramach tej konferencji specjalna sesja posterowa "Special Session: Less researched languages and literatures".

a sesji studenci mogą zaprezentować szerszej publice swoje badania związane z językiem, literaturą lub kulturą kraju związanego z tematyką studiów. Konferencja jest szczególnie dedykowana pracom licencjackim i magisterskim, które nadal są w trakcie pisania lub zostały już ukończone.

Szczegóły: https://ylmp2023.amu.edu.pl/special-session-less-researched-languages-and-literatures/?fbclid=IwAR2OFNIyLSC38zxv-OR-USTlh_S_2St-KJQWBt8JcBcqI9zURJpTKH0YeVo