Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:
1. Podanie.
2. CV, maksymalnie 2 strony formatu A4.
3. Wniosek o stypendium (formularz w załączeniu, dostępny na stronie internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (www.amu.edu.pl), na stronie internetowej Fundacji UAM (www.fundacja.ppnt.poznan.pl).
4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Informacje i dokumenty do pobrania:

Osoby zainteresowane składają dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je na adresy e-mailowe:

- studenci wysyłają do Biura Obsługi Studenta Wydziału Neofilologii, do Pani Olgi Michałowskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada b.r. do godz. 14.00.

- doktoranci wysyłają na adres Biura Szkoły Doktorskiej szkoły dziedzinowej (termin złożenia określa Dyrektor szkoły).