Stypendia przyznawane są studentom według poniższych kryteriów:
- wyniki w nauce, z zastrzeżeniem, że Stypendium otrzymać może jedynie Wnioskodawca, którego średnia ocen wynosi co najmniej 4,5,
- osiągnięcia naukowe,
- aktywność na rzecz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
- uzupełniającym kryterium może być udokumentowana trudna sytuacja materialna Wnioskodawcy.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci:
1. Wniosek (formularz w załączeniu).
2. Podanie.
3. CV, maksymalnie 2 strony formatu A4.
4. Oświadczenie do celów rozliczeniowych na wydrukowanym formularzu (wzór w załączeniu).

Informacje i dokumenty do pobrania:

Osoby zainteresowane składają dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je na adresy e-mailowe:
- studenci wysyłają do Biura Obsługi Studenta Wydziału Neofilologii, do Pani Olgi Michałowskiej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada b.r. do godz. 14.00.