Co warto zmienić na uczelni, żeby była bardziej eko?

Przyślij swój proekologiczny postulat, pomysł na zmianę lub konkretny projekt!

Na autorów najciekawszych propozycji (studentów lub doktorantów) czekają:
a.    I nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 2.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
b.    II nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1.500 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna,
c.    III nagroda – publikacja całości lub części nadesłanego tekstu w wydawnictwie książkowym + 1000 zł + sesja szkoleniowo-konsultacyjna.

Możesz wysłać więcej niż jedno zgłoszenie i zdobyć kilka nagród!

Zgłoszenie należy przesyłać do 31 października 2021 r. przy pomocy formularza dostępnego na stronie Fundacji na rzecz Jakości Kształcenia:
www.ekokampus.fjk.org.pl

Tam też znajduje się Regulamin Konkursu. Zgłoszenie, bez względu na wybrana formułę, może mieć co najwyżej 12 tys. znaków licząc ze spacjami (około 5 stron). Zgłoszenie może posiadać załącznik (np. zdjęcie, projekt, wyliczenie w arkuszu kalkulacyjnym, prezentację).