• <a href=''></a>
  • <a href=''></a>
  • <a href=''></a>

Aktualności

loading...

Plakat informujący o lektoracie języka baskijskiego dla osób początkujących który odbywać się będzie w Collegium Novum, al. Niepodległości 4, blok A, w poniedziałki, w godz. 16:45-18:15 (sala 402) i w środy, w godz. 16:45-18:15 (sala 513)Zapraszamy na LEKTORAT JĘZYKA BASKIJSKIEGO z elementami szeroko pojętej kultury (muzyka, film, sztuka, historia, folklor, literatura).

Kurs trwa przez jeden semestr (2 zajęcia w tygodniu). Przeznaczony jest dla osób początkujących – studentów Szkoły Nauk o Języku i Literaturze (Wydział Neofilologii – w tym Instytut Filologii Romańskiej, Wydział Anglistyki, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej), dla których może stanowić dodatkowe osiągnięcie edukacyjne.

Zajęcia będą się odbywać w Collegium Novum, al. Niepodległości 4, blok A, we wtorki, w godz. 15:00-16:30 (sala 2) i w czwartki, w godz. 16:45-18:15 (sala 7).

Prowadzący: mgr Esther Zarraua Isasi-Isasmendi

Dodatkowe informacje: prof. UAM dr hab. Tomasz Klimkowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top