Plakat informujący o lektoracie języka baskijskiego dla osób początkujących który odbywać się będzie w Collegium Novum, al. Niepodległości 4, blok A, w poniedziałki, w godz. 16:45-18:15 (sala 402) i w środy, w godz. 16:45-18:15 (sala 513)Zapraszamy na LEKTORAT JĘZYKA BASKIJSKIEGO z elementami szeroko pojętej kultury (muzyka, film, sztuka, historia, folklor, literatura).

Kurs trwa przez jeden semestr (2 zajęcia w tygodniu). Przeznaczony jest dla osób początkujących – studentów Szkoły Nauk o Języku i Literaturze (Wydział Neofilologii – w tym Instytut Filologii Romańskiej, Wydział Anglistyki, Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej), dla których może stanowić dodatkowe osiągnięcie edukacyjne.

Zajęcia będą się odbywać w Collegium Novum, al. Niepodległości 4, blok A, w poniedziałki, w godz. 16:45-18:15 (sala 402) i w środy, w godz. 16:45-18:15 (sala 513).

Dodatkowe informacje: Tomasz Klimkowski, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilka powodów, aby nauczyć się języka baskijskiego?