Szanowni Państwo – Drodzy Studenci I roku STUDIÓW MAGISTERSKICH,

gratulujemy przyjęcia na studia na kierunkach prowadzonych w Instytucie Filologii Romańskiej i informujemy, że spotkanie z Państwem w Dniu Studenta I roku odbędzie się w czwartek, 30 września 2021, o godz. 14:30, w formie zdalnej na MS Teams.

Na spotkaniu dokonamy podziału na grupy zajęciowe oraz przekażemy ważne informacje dotyczące studiów.

Zajęcia w semestrze zimowym odbywać się będą na wybranych przez Państwa kierunkach w trybie stacjonarnym.

Szczegółowe informacje, w tym linki do zespołów na MS Teams i do samego spotkania, otrzymają Państwo w ciągu najbliższych dni drogą mailową (na adresy poczty studenckiej) oraz w postaci komunikatów zamieszczanych na stronie internetowej Instytutu (zakładka Aktualności) i na stronie Instytutu na Facebooku
W tym tygodniu zostanie również ogłoszony plan zajęć (strona internetowa Instytutu, zakładka Studia > poszczególne filologie).

Prosimy o regularne sprawdzanie poczty studenckiej i śledzenie komunikatów na stronach oraz o obecność na spotkaniu w Dniu Studenta I roku.

Dyrekcja Instytutu Filologii Romańskiej