Zapraszamy do aplikowania w konkursie o Stypendia im. dr. Jana Kulczyka za rok akademicki 2020/2021

Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.

Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:
1. Podanie.
2. CV ze zdjęciem, maksymalnie 2 strony formatu A4.
3. Wniosek o stypendium (formularze w załączeniu).
4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularze w załączeniu).

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią korona wirusa osoby zainteresowane składają dokumenty wyłącznie w formie elektronicznej, przesyłając je na adres e-mailowy Biura Obsługi Studenta (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Termin złożenia wniosku dla studentów - do 20 maja 2021r. do godz. 15.00.

Termin składania wniosku dla doktorantów określa Dyrektor Szkoły Doktorskiej Szkoły dziedzinowej.

Dodatkowe informacje: