Na plakacie jest zdjęcie Davida Becerra Mayor prelegenta wykładu który odbędzie się dnia 9 marca 2021 o godzinie 9:30 na platformie Teams. Cykl wykładów w ramach programu UNIWERSYTET JUTRA

Zakład Studiów Hispanistycznych serdecznie zaprasza na cykl wykładów poświęconych najnowszej literaturze hiszpańskiej, które wygłosi prof. David Becerra Mayor z Uniwersytetu Autonomicznego w Madrycie. Wykłady odbywają się w ramach programu "Uniwersytet Jutra", w języku hiszpańskim, we wtorki (wybrane daty) o godz. 9.30. Pierwsze spotkanie już 9 marca br. W załączniku szczegółowy program zajęć.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w wykładach - studentów i wykładowców - zachęcamy do dołączenia do zespołu na platformie Microsoft Teams, gdzie będziemy zamieszczać linki do spotkań oraz inne materiały.