PlakatWraz z zespołem pracowników, doktorantów i studentów z Wydziału Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszam do udziału w badaniu naukowe na temat zdrowia i samopoczucia w czasie pandemii Covid-19. Badanie dotyczy tego, w jaki sposób i pod wpływem jakich czynników osobowych i sytuacyjnych zmieniają się one w czasie.

Udział w badaniu polega na wypełnianiu kwestionariuszy i odpowiadaniu na otwarte pytania przez okres kilku dni, a potem jeszcze w dwóch pomiarach odsuniętych w czasie – za około dwa tygodnie i za około dwa miesiące. Dla każdej osoby, w podziękowaniu za zaangażowany długoterminowy udział w badaniu, przewiduje się nagrodę w postaci elektronicznych bonów (pierwszy po około 10 dniach, a drugi po około dwóch miesiącach) do sklepów Biedronka i Empik.

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod poniższym linkiem:

Wtedy otrzymacie szczegółowe informacje, które pozwolą Wam podjąć decyzję o udziale w badaniu.

Dziękujemy za pomoc.
Emilia Soroko