Uwaga I rok – odbiór legitymacji studenckich:

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią proponujemy przekazać Państwu legitymacje studenckie drogą pocztową. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na ten sposób przekazania dokumentu, prosimy o wypełnienie załączonego wniosku, podpisanie go i odesłanie skanu na adres mailowy Kierownika Studiów, tj. prof. dr hab. Grażyny Vetulani. Jej adres to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy studentów I roku o elektroniczne zaakceptowanie trzech elementów, tj. 1) ślubowania, 2) oświadczenia dotyczącego odpłatności, 3) klauzuli informacyjnej RODO.

Wszystkie trzy elementy pojawią się na ekranie studenta po zalogowaniu do usoweb - bez zaakceptowania (po kolei) każdego z w/w dokumentów nie można przejść dalej (wersje polskie i angielskie).

Należy pamiętać, że po kliknięciu (zatwierdzeniu) ślubowania/oświadczenia/RODO informacja o tym trafi do usosa w następnym dniu (po migracji danych).

Informujemy, iż od 21 października b.r. można już zapisać się na przedmiot Problemy komunikacji językowej – Komunikacja interpersonalna.